Fåtölj, Teak, Inge Andersson, Bröderna Andersson Industrier i Ekenässjön AB - 1306 2144 - Metropol Auktioner
![Fåtöljer, 2 st, Bröderna Andersson, 50/60-tal, Teak, Renoveringsbehov, torrt skumgummi. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - Fåtöljer, 2 st, Bröderna Andersson, 50/60-tal, Teak, Renoveringsbehov, torrt skumgummi. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -](http://www.metropol.se/imagebank/larges/1001/%7B806D1D5D-5B4E-406F-BC8E-94B4F8336216%7D.jpg)
Fåtöljer, 2 st, Bröderna Andersson, 50/60-tal, Teak, Renoveringsbehov, torrt skumgummi. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
![INGE ANDERSSON, armchairs, a couple, "Domus" Bröderna Andersson, 1960s. | Design, Inredning, Auktion INGE ANDERSSON, armchairs, a couple, "Domus" Bröderna Andersson, 1960s. | Design, Inredning, Auktion](https://i.pinimg.com/474x/0a/20/45/0a204555e1cdda51e7720517d1852339.jpg)
INGE ANDERSSON, armchairs, a couple, "Domus" Bröderna Andersson, 1960s. | Design, Inredning, Auktion
![FÅTÖLJER, ett par, "Andorra", Bröderna Andersson, Ekenässjön AB, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis FÅTÖLJER, ett par, "Andorra", Bröderna Andersson, Ekenässjön AB, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis](https://d2mpxrrcad19ou.cloudfront.net/item_images/678097/9583854_fullsize.jpg)